Dlaczego warto mieć w domu nowoczesny materac hybrydowy?
13 czerwca 2022

Jak innowacja zmienia sposób, w jaki śpimy? Nowe trendy na rynku materacy pokazują, że warto inwestować w nowoczesne technologie.

Sen – proces tak zwyczajny, a tak skomplikowany

Każdy z nas potrzebuje snu, a efektywny wypoczynek jest jednym z najważniejszych aspektów naszego funkcjonowania. To dzięki regeneracji w trakcie snu możemy działać tak skutecznie. Jeśli śpimy wygodnie, zdrowo, a materac zapewnia nam odpowiednie podparcie i higienę, możemy spodziewać się, że za dnia będziemy produktywni, chętni do działania, zdrowi i skuteczniej będziemy trzymać się założeń naszego zdrowego trybu życia.

Niestety, w dobie ciągłego pośpiechu, stresu i pędu za sukcesem coraz mniej uwagi zwracamy na podstawy prawidłowego funkcjonowania. Czasami lepiej się zatrzymać w miejscu i przyjrzeć temu, czy materac, na którym śpimy, zapewnia nam odpowiednie walory i przyczynia się do naszego efektywnego wypoczynku.

Jeśli Twój sen jest koszmarem, nie możesz dopasować do siebie żadnego materaca, a ból pleców stał się Twoją codziennością – być może jest pewne rozwiązanie tych wszystkich problemów.

Materac ma wspierać nasz wypoczynek – to jednak bardzo trudne zadanie

Jeśli zależy nam na jak najskuteczniejszym odpoczynku, musimy dobrać parametry materaca do naszej anatomii. Problemem jest jednak to, że żaden materac nie odpowiada w 100% na wszystkie nasze potrzeby. A nawet jeśli się mu to uda, nasze ciało ciągle ulega zmianą – większym lub mniejszym. Dlatego producenci materacy stoją przed ogromnym wyzwaniem – należy pogodzić trwałość, odporność na odkształcenia i długi czas gwarancji tego typu produktu, z możliwością dostosowania jego parametrów do ciała osoby leżącej w toku jego życia, nie w momencie zakupów. Po takie rozwiązanie zdecydowała się sięgnąć marka Hilding Anders. Co więcej, zdecydowanie się to powiodło.

Materace hybrydowe opracowane na potrzeby Hilding Anders, takie jak Hilding Dance, to modele, które nie tylko łączą w sobie cechy materacy piankowych i sprężynowych – tj. znakomite podparcie w trakcie snu, czy wybitnie sprzyjający skutecznemu wypoczynkowi mikroklimat, lecz także pozwalają na swobodne dostosowanie ich twardości do masy ciała i potrzeb osoby leżącej.

Korzystają one z 7-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus, zapewniających dobrą sprężystość i elastyczność punktową. Dodatkowo wierzchnia warstwa została stworzona z dwóch wysokich blatów pianek. Pierwsza z nich to wysokoelastyczna pianka HR, która wykazuje wyższy poziom twardości. Druga to pianka FloFoam, która ma właściwości chłodzące, dostosowuje swój kształt do krzywizn kręgosłupa. Dzięki temu mamy szansę na zregenerowanie wszystkich mięśni. To szansa na skuteczny wypoczynek dla osób, które do tej pory wymykały się standardowym podziałom przy doborze specyfikacji materaca.

Poza tym Hilding Dance to materac o znakomitej specyfikacji. Ma on właściwości antyalergiczne, dysponuje pokrowcem Italiano, który niweluje nieprzyjemne zapachy oraz dysponuje aż 15-letnim okresem gwarancji.

Docenią go zarówno osoby o sporej masie, jak i cierpiące na przewlekły ból kręgosłupa, czy też pary o sporej różnicy wagowej. To bardzo ciekawe, innowacyjne i unikatowe rozwiązanie. Materac Hilding Dance znajdziesz na stronie abcsnu.pl.

Model, na który warto zwrócić uwagę to również Hilding Electro, dostępny pod linkiem – https://abcsnu.pl/materace-hybrydowe/49-237-materac-hilding-electro.

Natomiast inne materace hybrydowe dostępne są pod adresem https://abcsnu.pl/13-materace-hybrydowe.

Dlaczego to rozwiązania hilding anders są tak zaawansowane?

Firma Hilding Anders działa na rynku od ponad 80 lat. Jednak to nie tylko bogate doświadczenie składa się na sukces jej materacy. Najważniejszym aspektem jest to, że przy ich tworzeniu stosowane są najnowocześniejsze metody.

Łącząc bogatą wiedzę z wielu dziedzin, eksperci Hilding są w stanie tworzyć materace o znakomitych parametrach, które idealnie spełniają oczekiwania klientów na całym świecie. Anatomia, neurologia, psychologia, fizjologia, czy wreszcie znajomość ekologicznych i wytrzymałych materiałów, a także sztab specjalistów, których zadaniem jest połączenie tych wszystkich dziedzin i kwestii technicznych, to przepis na tworzenie materacy doskonałych.

Żywot każdego nowego materaca Hilding zaczyna się w laboratorium Sleep Lab, gdzie dokonywane są wszelkie pomiary, wykonywane są badania i praktyczne testy. Zgromadzona wiedza sprawia, że materace Hilding wyróżniają się jakością na tle innych propozycji.

Materiał promocyjny Hilding Anders

Zobacz także
Bardzo wiele osób, budujących lub modernizujących teraz swoje domy, decyduje się na montaż w nich pompy...
Beton komórkowy, dzięki swoim właściwościom technicznym, znakomicie nadaje się do budowy domów. Wykonane z...
Projekty domów o powierzchni użytkowej do 100 metrów kwadratowych to bardzo szeroka oferta. Na stronie...
Romantyczny, wiejski dom w Salzburgu został odrestaurowany w ścisłej współpracy z Urzędem ds. Zabytków i...